karta rabatowa Włocławek

Włocławska Karta Stałego Klienta
Sprawdź listę partnerów!

Wątarski - Autoryzowany dealer Volkswagena i Skody

Wątarski - Autoryzowany dealer Volkswagena i SkodyFirma Wątarski Sp. z o.o. działa na włocławskim rynku od 30 lat. Główną gałęzią naszej działalności jest sprzedaż samochodów nowych, marek Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze oraz Skoda.
W swojej ofercie osiadamy również  samochody używane wszystkich marek.
 
Ponadto oferujemy naszym klientom:
  •  sprzedaż ubezpieczeń
  • różne formy finansowania w zakresie zakupu samochodów
  • serwis mechaniczny
  • stację kontroli pojazdów
  • centrum napraw powypadkowych ( wszystkich marek)
  • usługi holownicze
  • pomoc drogową 24H
  • sprzedaż oryginalnych części oraz akcesoriów marek Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze oraz Skoda
Gwarancją sukcesów jest dla nas profesjonalizm w każdym działaniu, dlatego w żadnym z obszarów którymi się zajmujemy nie ma miejsca na przypadkowość. Począwszy od naszych kontaktów z Klientem, poprzez doradztwo techniczne i finansowe, po stałą opiekę serwisową Klient styka się z zaangażowanym działaniem naszych specjalistów.
Każdy, kto kontaktuje się z nami może liczyć na profesjonalną, kompleksową obsługę, dlatego, że klient to najważniejsza osoba w naszej firmie.
Utrzymujemy stały kontakt z naszymi Klientami w trakcie i po zakupie. Informujemy o nowościach rynkowych, promocjach w ofercie, konieczności dokonania przeglądu rejestracyjnego itp. Nasz Klient może być pewien, że zawsze uzyska od nas potrzebną pomoc.
 
Z kartą RabatWlo.pl uzyskają Państwo zniżkę 5% na: samochody nowe Volkswagen i Skoda, samochody używane DasWelt Auto, VW Samochody Dostawcze, oraz oryginalne akcesoria i części zamienne.
 
UWAGA: W przypadku firmy Wątarski Sp. o.o., pozostałe rabaty związane z akcjami obowiązującymi u dealera nie łączą się z RabatWlo i podlegają indywidualnej negocjacji. RabatWlo obejmuje zakup samochodów nowych osobowych Volskwagen, dostawczych Volkswagen, Skody, aut używanych DasWelt Auto oraz oryginalnych akcesoriów i części zamiennych.             
Zapraszamy do kontaktu:
Volkswagen : tel 54 230 60 60 , e mail: salon@watarski.pl
Skoda         : tel 54 230 60 90, e mail: salon@skoda.watarski.pl
 
WĄTARSKI Sp. z o.o.
Autoryzowany dealer Volkswagena i Skody
ul. Toruńska 169
87-800 Włocławek