karta rabatowa Włocławek

Włocławska Karta Stałego Klienta
Sprawdź listę partnerów!

Smażalnia Ryb Hel i Hostel Hel

Smażalnia Ryb Hel i Hostel HelNa terenie Uzdrowiska w Wieńcu Zdroju z powodzeniem od wielu lat działa rodzinna firma. Smażalnia Ryb Hel i Hostel Hel prowadzona jest przez rodzinę Będzińskich od ponad 20 lat. Rodzinnej firmie szefuje Agnieszka  i Monika.  Miejsce to znane jest przede wszystkim z wyśmienitej rybki, ale także z świetnej bazy noclegowej, gościnności i rodzinnej atmosfery. Każdego dnia z restauracji korzysta wielu kuracjuszy i mieszkańców Włocławka oraz okolic. Oferowane  ryby są pyszne. Rodzinny biznes jest starannie prowadzony tak, aby każdy gość Smażalni oraz Hostelu wyjechał nie tylko najedzony, wypoczęty ale i uśmiechnięty. Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi oraz wielbicieli czworonogów.
 
Oto kilka z opini naszych gości
  • "Swietny Hostel Hel bardzo dobra lokalizacja :-) czysciutkie pokoje z lazienkami :-) parking :-) polecamy bardzo i pozdrawiamy :-)"
  • "Bardzo wygodne łóżko, duże świeże ręczniki i pyszna ryba. Przemiła obsługa . Czysto i przyjemnie"
  • "Ciche i spokojne miejsce , położone przed sanatorium WIENIEC ZDRÓJ , śniadanie ok , czysto schludnie fajne na krótki pobyt , w barze gdzie jemy śniadanie , można zamówić dobre ryby na obiad lub kolacje "
  • "Czysty, ładny pokój. Miła obsługa, dobre śniadania. W hotelowym barze smaczna smażona ryba."
Dane Kontaktowe: 
P.P.H. HEL Anna Będzińska
ul. S. Smolki 7
Wieniec-Zdrój