karta rabatowa Włocławek

Włocławska Karta Stałego Klienta
Sprawdź listę partnerów!

Laptoper

LaptoperFirma od kilku lat działa w branży informatycznej. Zajmujemy się serwisem komputerów, telefonów oraz urządzeń biurowych. Każde zlecenie serwisowe traktujemy indywidualnie w oparciu o preferencję klienta.
Główną naszą dziedziną jest sprzedaż komputerowego sprzętu poleasingowego takiego jak komputery, laptopy, monitory czy urządzenia biurowe. Ofertę naszą kierujemy do osób indywidualnych ale także do firm. W naszej ofercie nie brakuje sprzętu nowego. Zajmujemy się dystrybucją drukarek, komputerów oraz laptopów gamingowych. Kupisz u nas akcesoria telefoniczne jak i komputerowe. Prowadzimy również usługi ksero, bindowanie oraz laminowanie. 
Nowością w naszej firmie jest posiadanie  Punktu Kurierskiego Paczkowy Lisek. Z nami wyślesz paczkę, paletę czy gabaryt w najdalszy zakątek Polski czy świata. Zapewniamy odbiór paczek na terenie miasta własnym transportem. Promujemy lokalny biznes współpracując z miejscowymi firmami. Staramy się aby każdy klient był obsługiwany przez nas kompleksowo co zapewnia bardzo szeroki zakres naszego działania. Zapraszamy do nas Włocławek  ul. Kaliska 100a/4.tel. 668 434 183, 783 618 273 www.serwiswloclawek.pl,  e-mail: dgnk.hermes@o2.pl
 
Dane kontaktowe:
DGNK Dawid Gruszczyński
Włocławek ul. Kaliska 100a/4