karta rabatowa Włocławek

Włocławska Karta Stałego Klienta
Sprawdź listę partnerów!

Czyścioch

CzyściochO firmie
Sylwia Drumińska jest właścicielką mobilnej firmy sprzątającej Czyścioch, która znajduje się we Włocławku, w województwie kujawsko-pomorskim. Głównym profilem naszej działalności jest sprzątanie mieszkań, biur, gabinetów oraz innych lokali usługowych. Ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli posesji prywatnych, firm, wspólnot mieszkaniowych, hal magazynowych lub centrów handlowych.
Oferta
Posiadamy profesjonalne maszyny sprzątające, takie jak parownice, mopy i odkurzacze parowe, a także profesjonalną chemię czyszczącą. Urządzenia te pozwalają nam usunąć każdy brud, kurz i pył z trudno dostępnych miejsc. Świadczymy również usługę ozonowania.

Dbamy o czystość mieszkań, domów, pomieszczeń biurowych, recepcji, poczekalni, czy obejścia wokół obiektu. Każde z tych miejsc stanowi wizytówkę właściciela firmy i świadczy o jego profesjonalizmie, powinno więc odznaczać się czystością i nienagannym wyglądem.

Posiadamy certyfikaty, bierzemy udział w licznych szkoleniach, które odbywają się w całej Polsce, które pozwalają nam na poszerzenie sprzątania powierzchni.

Pracujemy tak, aby nie wpływać na komfort obsługi Państwa Klientów. Dojazd do klienta na terenie Włocławka, Brzezin Kujawskich, Lubień Kujawski, Ciechocinka.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Czyścioch z Włocławka.
tel. 692863714
https://www.youtube.com/watch?v=UvFPOMyDqmc&feature=youtu.be