karta rabatowa Włocławek

Włocławska Karta Stałego Klienta
Sprawdź listę partnerów!

Biuro Bezpieczeństwa SNAJPER

Biuro Bezpieczeństwa SNAJPERFirma nasza działa na rynku lokalnym od 1994 roku. Możemy pochwalić się wieloma sukcesami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

Oferujemy:

  • Monitoring
  • konwoje
  • ochronę fizyczną
  • systemy alarmowe i inne.

Dostosowujemy nasze oferty do zapotrzebowań rynkowych i jesteśmy liderami w wielu rozwiązaniach technicznych. Jako pierwsi wprowadziliśmy monitoring wizyjny w systemie CCTV, pozwalającym na przesyłanie w dużych odległościach sygnału wizyjnego wraz z fonią z obiektu chronionego do naszej stacji monitorującej.

Nasza firma może poszczycić się wieloma obiektami, w których wykonaliśmy instalacje profesjonalnych systemów alarmowych. Przykładem może być jedna z włocławskich stacji ja benzynowych, dla której wykonaliśmy profesjonalny system dozoru wizyjnego opartego na kamerach CCTV. Kamery - skierowane na poszczególne dystrybutory - potrafią dokładnie rejestrować wszelkie zdarzenia i czynności wykonywane przez klientów jak i przez pracowników. Wyposażyliśmy również całą stację w dużą ilość przycisków napadowych, które służą do alarmowania naszej agencji w przypadku wystąpienia niebezpieczeństwa. Pozwala to na maksymalną ochronę mienia i pracowników.

Jako przykład niech również posłuży zabytkowa katedra gotycka, w której zainstalowaliśmy całą gamę systemów monitorujących. Ze względu na specyfikę obiektu i jego wartość historyczną, musieliśmy dostosować się do ścisłych warunków postawionych przez władze kościelne jak i konserwatora zabytków. Oprócz profesjonalnej instalacji antywłamaniowej zainstalowaliśmy również system p. pożarowy uwzględniając jego drewnianą konstrukcję dachową. Znajdujące się w obiekcie archiwum diecezjalne, w którego posiadaniu znajdują się księgi z XV wieku zostało również zabezpieczone przed ewentualnymi próbami włamań czy też przed niespodziewanym pożarem. Oprócz tego chronimy również zabytkowy ołtarz nowatorskimi rozwiązaniami poprzez system CCTV. Stacja monitorująca Agencji Ochrony na bieżąco może obserwować okolicę ołtarza i w przypadku wykrycia zagrożenia może szybko i sprawnie zareagować. Cieszymy się, że największy zabytkowy obiekt we Włocławku jest bezpieczny dzięki naszej pracy i naszemu niezawodnemu systemowi.

Ponadto chronimy również zabytkowy Pałac Biskupi, kościoły, salony samochodowe, sklepy , gmach PZU „Życie”, przychodnie , szkoły, hurtownie , apteki, kantory i wiele domów prywatnych. Nie w sposób jest wymienić wszystkich naszych klientów i wszystkie obiekty chronione przez naszą firmę, faktem jest natomiast, że nasze Biuro Bezpieczeństwa jest przodującą firmą w swej branży na rynku lokalnym. Ponadto firma nasza posiada polisę kontraktową „OC” w PZU S.A. i jest ubezpieczona na równowartość 80.000 USD.
Dane Kontaktowe
Biuro Bezpieczeństwa Snajper s.c.
87-800 Włocławek , Plac Wolności 8/9

  • www.snajper-ochrona.pl
  • tel.  54 411 61 11 ,  606 652 353
  • email snajper@onet.pl