karta rabatowa Włocławek

Włocławska Karta Stałego Klienta
Sprawdź listę partnerów!

BeMo Nieruchomości

BeMo NieruchomościBEMO jest firmą obsługującą kompleksowo rynek nieruchomości. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa w obrocie nieruchomościami i wsparcia finansowego.
BeMo Nieruchomości:
Działamy w sektorze nieruchomości mieszkalnych jaki i w sektorze nieruchomości komercyjnych, zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Jesteśmy nowoczesną firmą, którą wyróżnia indywidualne podejście do Klientów. Naszym priorytetem są Państwa cele, dlatego nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i rozszerzamy ofertę.
Nasze biuro nieruchomości jest wyjątkowe, ponieważ oferuje Klientom najwyższą jakość obsługi i dogodny model współpracy, indywidualnie dostosowany do sytuacji.
Zasięg działania i kompleksowość, z którą realizujemy nasze usługi wyróżniają nas na rynku nieruchomości. Gwarantujemy, że wydobędziemy pełen potencjał Twojej nieruchomości w procesie sprzedaży oraz wynajmu - dzięki nam transakcja będzie najkorzystniejsza. A może sam szukasz odpowiedniego lokum? Zapewnimy Ci bezpieczną i szybką transakcję.
Proponujemy nasze wsparcie w rozwiązywaniu problemów stanu prawnego nieruchomości, pomoc w przygotowaniu postępowań spadkowych, zasiedzeń i wszelkich innych skomplikowanych spraw.
 
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

W ramach współpracy z nami oferujemy:
 • profesjonalną i skuteczną sprzedaż / wynajem nieruchomości,
 • fachową pomoc w kupnie / najmie nieruchomości,
 • kompleksowe załatwienie wszystkich spraw organizacyjno-prawnych poprzedzających transakcję,
 • przygotowanie umów przedwstępnych i innych,
 • przygotowanie obsługi notarialnej transakcji,
 • usługi dodatkowe również dla klientów nie korzystających z usług pośrednictwa, jak np. sporządzanie umów, sprawdzanie stanu prawnego itp.
 
BeMo Finanse:
Zajmujemy się szeroko pojętym pośrednictwem finansowym. Kredyty hipoteczne, gotówkowe, firmowe, konsolidacyjne oraz ubezpieczenia na życie. Wspieramy w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim Twoich potrzeb i oczekiwań. Kompleksowo zajmujemy się całym procesem: począwszy od wykonania symulacji po złożenie wniosków.
Nasz specjalista do spraw pośrednictwa finansowego zapewni maksymalny komfort oraz kompleksową obsługę transakcji. Decydując się na współpracę z nami, masz gwarancję bezstronności wyboru najlepszej z ofert oraz pełną reprezentację wobec banków.
Współpraca z ponad 25 bankami daje możliwość pełnej analizy rynku, co gwarantuje pewność wyboru najlepszego kredytu. Ponadto, współpraca z nami nie generuje dodatkowych kosztów – nasze usługi są bezpłatne.

Co zyskujesz korzystając z usług naszego eksperta?
 • czas: rzetelna analiza Twoich potrzeb, spotkanie w dogodnej dla klienta lokalizacji  i terminie, oferty wielu banków i proces związany z formalnościami załatwiany w jednym miejscu,
  większą skuteczność: korzystając z pomocy osoby z wieloletnim doświadczeniem zwiększasz szansę na uzyskanie najkorzystniejszego kredytu,
 • pieniądze: usługi całkowicie bezpłatne, wybór najlepszej oferty kredytowej dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta, negocjacja najkorzystniejszych warunków,
 • bezpieczeństwo: niezależne i bezstronne pośrednictwo kredytowe, pełne wsparcie oraz nadzór nad całym procesem kredytowym.
Pamiętaj, że w bankowości nie ma miejsca na pomyłki...
Cały proces musi być zrozumiały dla Ciebie.
Klienci Bemo zyskują więcej! Tylko dla naszych klientów specjalny pakiet korzyści (rabaty, promocje, darmowe usługi).
Dzięki dobrym praktykom i wieloletniemu doświadczeniu, każdego dnia jesteśmy doceniani przez naszych klientów, liczymy także na Państwa rekomendację.

Dane kontaktowe:
Bemo Nieruchomości
Bemo Finanse
Ul. Chopina 54B
87-800 Włocławek
 
Telefon Bemo Nieruchomości:
577 388 588 lub 54 233 64 16
Telefon Bemo Finanse:
515 971 551 lub 512 490 207
Mail: biuro@bemonieruchomosci.pl
www.bemonieruchomosci.pl